Name Club Sail Number Fleet Category
Max Tolan RCYC 209847 4.7 Youth
Hannah DadleyYoung Ballyholme Yatch Club 213081 4.7 Youth
Holly MCCONNELL CAYC 205230 4.7 Youth
Daniel O Connor RSGYC 201570 4.7 Youth
Toby Hughes RNIYC 174421 4.7 Youth
Sophia Cahill Holywood YC 190762 4.7 Youth
Daniel Palmer Ballyholme Yacht Club 219096 4.7 Youth
Krzysztof Ciborowski RSGYC 216612 4.7 Youth
Ava Ennis RSGYC 218960 4.7 Youth
Lucy Ives CSC 220768 4.7 Youth
Michael Norman Wicklow Sailing Club 219126 Radial Master
Hugh Cahill DBSC 216594 Radial Master
sean craig RStGYC 218154 Radial Master
Shirley Gilmore Royal St George YC 216238 Radial Master
Hugh Delap Royal St George 183295 Radial Master
Kaitlyn Eadie Ballyholme 206939 Radial Other
Lucas Nixon Ballyholme Yacht Club 162608 Radial Other
Jakub Ozarek EDYC 136200 Radial Youth
Cody Halliday SLYC 209097 Radial Youth
Matilda McKee SLYC 175813 Radial Youth
Matthew McClernon East Antrim Boat Club 211117 Radial Youth
Daniel Corbett County Antrim Yacht Club 200494 Radial Youth
Jenna reid Cayc 211092 Radial Youth
Joshua McGregor Ballyholme 216121 Radial Youth
Matthew loughlin CYC/PYC 210310 Radial Youth
Maya ONeill CLYC 216398 Radial Youth
Charlotte Eadie Ballyholme yatch club 215244 Radial Youth
Benjamin Reeser National Yacht Club 212862 Radial Youth
Lewis Thompson Ballyholme Y.C 216979 Radial Youth
Charlie O Malley Ballyholme 210844 Radial Youth
Christian Houlihan Blessington Lake SC 207800 Radial Youth
Sam Kelly EDYC 202052 Radial Youth
Callum Jackson CYC/PYC 216729 Radial Youth
Christian Ennis RSGYC 211119 Radial Youth
Michael Kimber BYC 219803 Standard Master
John Pierce Strangford Lough Yacht Club 165503 Standard Master
NICK COOKE SLYC 188464 Standard Master
Gavan Murphy RStGYC 212521 Standard Master
Daragh Kelleher Skerries SC 213141 Standard Master
Michal Ciborowski RStGYC 154620 Standard Master
Colin Leonard Strangford Lough Yacht Club 204159 Standard Master
Dan Sherriff Ballyholme Yacht Club 202054 Standard Youth
Conor O Farrell CLYC 201603 Standard Youth